Mikroregion Votice

Linka seniorům v ORP Votice

bře 18, 2020

x


U nás to žijeAktuality

IDSK Středočeského kraje spolu s vedením obcí v ORP Votice připravili nové schéma linek i změnu jenotlivých jízdních řádů autobusů, které budou jezdit na Voticku po zaintegrování s Pražskou integrovanou dopravou. Bohužel současný nouzový stav původní termín spuštění nového systému 16. 5. 2020 odsouvá. Termín realizace tak bude záviset na ukončení nouzového stavu v ČR a navazujících opatřeních spočívajících zejména v omezeném pohybu osob. V tuto chvíli předpokládáme, že po ukončení opatření vlády ČR proběhne během následujících cca dvou týdnů u výše uvedených oblastí kontrola připravenosti projektů. Nový termín integračních projektů pak bude následně stanoven s odstupem čtyř až šesti týdnů po provedeném zhodnocení stavu připravenosti jednotlivých projektů a též ve vazbě na epidemiologický stav v České republice.

Všechny důležité informace o integraci dopravy na Voticku, včetně návrhu nových autobusových linek, najdte na www.pid.cz

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu je od 18. 03. 2020 do odvolání omezen provoz služeb v Komunitním centru Voticka, které je provozováno v klášteře ve Voticích. Přinášíme i informace o fungování dalších poskytovatelů sociálních služeb v Mikroregionu Voticko a důležité kontakty.

Bav seAkce v mikroregionu